Úvod

Rádi bychom vám nabídli mléčné výrobky z naší farmy. Ve faremní mlékárně zpracováváme kozí a kravské mléko od našich zvířat. Chováme čistokrevné jerseyské krávy (čti džerzejské), které produkují lahodné mléko s vysokým obsahem tuku. Naše kozy jsou kříženkami několika plemen, což se odráží jak v různorodosti jejich osobností, tak ve vysoké kvalitě mléka. Kozy i kravičky se celý den pasou. Kravské mléko a smetana jsou díky tomu zbarveny do žluta a kozí mléko téměř postrádá typický pach a chuť koziny.

Zvířata chováme v režimu ekologického zemědělství. Naše výrobky prochází pravidelnou veterinární a hygienickou kontrolou a jsou certifikovány jako BIO výrobky.

V rámci prodeje ze dvora u nás můžete dostat čerstvé kozí i kravské mléko, farmářský sýr v různých variantách, tučný farmářský tvaroh, máslo klasické i speciální (houbové, ořechové s medem, bylinkové), vejce,  drůbeží maso, případně jiné sezónní produkty, vše v bio kvalitě, bez chemikálií a šizení vodou. Mléčné výrobky vámi rádi dáme ochutnat. Sortiment výrobků neustále rozšiřujeme. Výrobky si můžete zakoupit i mimo otevírací dobu po předchozí telefonické domluvě.

Těšíme se na vaši návštěvu !